piątek, 8 stycznia 2016

3 skuteczne ćwiczenia zapobiegające opadaniu biustu!!!

           Najważniejszą zasadą, która sprawi że twój biust będzie miał ładny kształt i nie opadnie to : CHODZENIE I SIEDZENIE WYPROSTOWANYM.

             Garbiąc się, obciążany mięsień piersiowy, który podtrzymuje pierś na właściwej pozycji. Uprawianie odpowiednich sportów utrzyma jak i sprawi że biust będzie sprężysty. Do takich sportów należy siatkówka, tenis, badminton. Oczywiście liczy się każda aktywność, w utrzymaniu biustu również odpowiadają mocne mięśnie karku i pleców.
                     A o to propozycja bardzo prostych ćwiczeń które wzmocnią twoje mięśnie. Wystarczy 20 min 3 razy w tygodniu a po miesiącu efekt GWARANTOWANY!!Wymachy z ręcznikiem
Stań wyprostowana w lekkim rozkroku. Przeciągnij za plecy ręcznik i chwyć ją w dłoniach na wysokości biustu (ręcznik powinien mieć taką długość,by łokieć tworzył kąt prosty). Przybliż łokcie do tułowia i nie prostując ich unoś bocznie w górę. Wykonaj to ćwiczenie 10 razy.
Damskie pompki
Połóż złożony ręcznik na podłodze i  klęknij na nim, połóż dłonie.Uginaj i prostuj w jednym tempie powtarzając 6-10 razy.Dociskanie doni 
Stan w lekkim rozkroku, ugnij kolana, napnij pośladki. Złącz dłonie na wysokości klatki piersiowej i wciskaj dłon w dłon przez ok. 5 sekund. Wykonaj to cw 6 10 razy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz