O mnie

            Chciałabym przybliżyć w kilku zdaniach swoją osobę i dotychczasowe doświadczenie. Zawodowo od 10 lat zajmuję się Odnową Biologiczną i Rehabilitacją.
            Wykonuję Masaże Lecznicze, zabiegi z zakresu Fizykoterapii, Nowoczesne zabiegi Odchudzające. Prowadzę zajęcia dla osób z bólem kręgosłupa, gimnastykę korekcyjną i wzmacniającą dla osób z problemami nietrzymania moczu, a także gimnastykę dla kobiet w ciąży.
          Moje doświadczenie zdobyłam pracując w gabinecie rehabilitacji. Gdzie spotykałam się z wieloma jednostkami chorobowymi : dyskopatie, rwy kulszowe, skoliozy, zerwane ścięgna i więzadła, endoprotezy. Miałam możliwość sprawdzenia, które zabiegi dają najlepsze i najszybsze rezultaty powrotu do zdrowia. Również prowadziłam odnowę biologiczną sportowców i leczenie kontuzji.
           Prywatnie jestem dociekliwa i zaangażowana w podjęte działania. Przede wszystkim lubię ludzi, lubię z nimi rozmawiać i lubię im pomagać.
          Chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami i wiadomościami, które posiadam. Blog ten jest dla mnie dodatkową motywacją do poszukiwań nowych wiadomości i pogłębiania wiedzy.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU
tel: 665 411 609
mgr Marlena Koszczak
ul.Kartuska 345B
SALON BEAUTY ART
GABINET MASAŻU I MODELOWANIA SYLWETKI
(JASIEŃ, MORENA)

1 komentarz:

  1. Sam zastanawiam się nad otworzeniem gabinetu tym bardziej, że jak patrzę to na stronie cosmed24.pl sa bardzo ciekawe promocje na urządzenia.

    OdpowiedzUsuń